Přepravní služby

Přepravní služby a společnosti

Christian Danner zpravodajem DHL ze závodů Formule 1™

Napsal admin • Říj 11th, 2010 • Rubrika: DHL

Společnost DHL, oficiální logistický partner Formule 1™, již léta podporuje tuto královskou motoristickou disciplínu poskytováním logistických služeb pro přepravu vybavení týmů a materiálu prostřednictvím své globální sítě. V roce 2007 společnost představila ocenění „Trofej za nejrychlejší kolo“ (Fastest Lap Trophy), určené pro závodníka, který během jedné sezóny zajel nejvyšší počet nejrychlejších kol. Nyní však přináší fanouškům Formule 1™ ještě více: bývalý pilot a automobilový expert Christian Danner bude pro DHL podávat zprávy přímo z okruhů o novinkách z rozjížděk, kvalifikace a vlastních závodů prostřednictvím sociální sítě Twitter.

S touto novinkou je také spojena soutěž probíhající při každém závodě Velké ceny. Ve svých příspěvcích, které jsou publikovány na stránkách http://www.dhl-brandworld.com/dannerExternal Link / New Window a www.twitter.com/danner4dhlExternal Link / New Window pokládá Danner soutěžní otázku z Formule 1™. Po každém závodním víkendu budou vylosované správné odpovědi odměněny atraktivními cenami, jako například Nintendo Wii, či oficiální hrou Formule 1™ z dílny společnosti Codemasters.

Na závěr sezóny má pak DHL připraveno zvláštní překvapení. Soutěžící, kteří správně tipovali jezdce, který v daný den Velké ceny zajel nejrychlejší kolo, se stanou součástí slosování, z něhož budou vylosováni dva vítězové, kteří získají lístky na poslední FIA Formula One Championship™ v Abú Dhabi – 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX. Spolu s Dannerem se oba dostanou do zákulisí závodu a k jednotlivým týmům královské soutěže.

Podívejte se na nabídky přenechám leasing bez odstupného.

DHL zajišťuje logistická řešení pro Formuli 1™ již 25 let. Během sezóny je nutné mezi devatenácti závody na pěti kontinentech převézt několik set tun nákladu – od aut, motorů a vybavení, přes pohonné hmoty a televizní zařízení.

Rychlost, důslednost a týmová práce. DHL sdílí tyto hodnoty společné se všemi fanoušky závodů a díky stránce http://www.dhl-brandworld.com/danner External Link / New Windowjim umožňuje podělit se o kouzlo Formule 1™ ještě více než kdykoliv předtím.

Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.