Přepravní služby

Přepravní služby a společnosti

Nová kancelář GW v Thajsku

Napsal admin • Říj 11th, 2010 • Rubrika: Gebrüder Weiss

GW zakládá další joint-venture s dlouholetým partnerem, firmou Röhlig: od ledna 2009 pracuje 13 zaměstnanců v nové kanceláři Weiss-Röhlig v metropoli Bangkoku.

Poté, co byla již v listopadu 2008 otevřena nová dceřiná společnost v Japonsku, investuje nyní koncern Gebrüder Weiss na thajském trhu. Gebrüder Weiss se pokouší dát tímto krokem pozitivní signály a investuje do budoucna i v dobách hospodářské recese a nejistoty. Přičleněním dlouholetého thajského partnera „East-West Logistics Co. Ltd.”, který patří k TOP 20 dopravcům této země, využívá joint-venture od počátku velmi dobrou infrastrukturu.

”Založením Weiss-Röhlig Thailand Ltd. jsme udělali další důležitý krok do jihovýchodní Asie”, říká ředitel Air & Sea Joe Lässer. Novou kancelář v hlavním městě této země povede Australan Bill Meale. Meale pracoval během posledních šesti let již jako prodejní zástupce v Thajsku a vyznačuje se vysokou odbornou kompetencí a rozsáhlým know-how, týkajícím se trhu. „Dva podstatné faktory úspěchu, které hrají důležitou roli právě na dynamických trzích, jako je Thajsko,” říká Lässer. Odborník na leteckou a námořní dopravu je přesvědčen: „Náš tým s mezinárodním obsazením má k dispozici vynikající a dlouhodobé znalosti trhu. Myslím, že jsme tak  nejlépe připraveni.”

Ze založení nové národní společnosti těží i celosvětová síť Gebrüder Weiss. Thajsko je tradičně známo jako exportní země. ”V posledních letech se ale ukázalo, že dovoz nabývá na významu. Těší mě, že vysoké kvalitativní nároky koncernu Gebrüder Weiss můžeme nyní zaručit i svým zákazníkům v Thajsku,” řekl dále Lässer.

Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.