Přepravní služby

Přepravní služby a společnosti

Sdružení SAE slaví pětileté jubileum

Napsal admin • Říj 11th, 2010 • Rubrika: Gebrüder Weiss

V rámci letošního shromáždění partnerů, konaného v Bruselu, oslavilo sdružení System Alliance Europe prvních 5 let spolupráce.

To, co začalo roku 2005 se 16 zakládajícími členy z 5 různých zemí, se mezitím vyvinulo ve vedoucí evropskou síť s kusovým zbožím se 47 partnery a 166 provozy ve 23 zemích. Původní myšlenkou bylo spojit a posílit vedoucí evropské spediční společnosti střední velikosti pro zabrání pozice na trhu díky nepřekonatelné kvalitě servisu. Pohled zpět na úspěch posledních pěti let, především v oblasti kvality odesílání a doručování, byl hlavním tématem shromáždění partnerů v Bruselu.

Nový předseda a místopředseda
Wolfgang Niessner, mluvčí představenstva společnosti Gebrüder Weiss Gesellschaft m.b.H, byl zvolen novým předsedou organizace a po čtyřech letech v úřadu tak nahradil Jeana Schmitta, vlastníka skupiny Heppner. Novým místopředsedou sdružení System Alliance Europe Partnership GbR byl jmenován Michael Stephenson, člen vedení společnosti Davies Turner & Co Ltd.

Obchodní výsledky za rok 2009
I přes složitou hospodářskou situaci se podařilo udržet počet zásilek i tonáž na stejné úrovni. Celkový objem přepravy v Evropě činil 11,7 miliónů zásilek, celková hmotnost se v roce 2009 pohybovala okolo 10,4 miliónů tun. Partneři sdružení System Alliance Europe při tom dosáhli obratu 8,7 miliard EUR vytvořeného více než 49 000 pracovníky.

Společnost System Alliance Europe spojuje kompetenci a odborné znalosti vedoucích spedičních společností střední velikosti v jedné síti. Pokud se zákazník obrátí na svého regionálního přepravce, obdrží kompletní nabídku evropské platformy sběrné dopravy zboží. Vysoké standardy kvality, transparentní procesy a spolehlivou přepravu v rámci spolupráce zaručují organizační a informačně technické směrnice.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.